مشاوره تحصيلي مشاوره تحصيلي .

مشاوره تحصيلي

سايت ثبت نام كنكور دكتري

كنكور دكتراي تخصصي از جمله آزمون هاي مهم و دشواري محسوب مي شود كه هر ساله توسط سازمان سنجش برگزار مي گردد. علاقمندان براي ورود به تحصيلات تكميلي بايستي ابتدا مقطع كارشناسي و ارشد خود را نيز گذرانده باشند و در صورت داشتن شرايط لازم نسبت به ثبت نام آزمون دكتري اقدام نمايند. ورود به دانشگاه هاي كشور در مقطع دكترا نيازمند عبور از دو مرحله آزمون كتبي و مصاحبه دكتري مي باشد. داوطلبان ابتدا بايد با مراجعه به سايت ثبت نام كنكور دكتري و بارگزاري مدارك، اقدامات لازم را جهت شركت در آزمون دكترا به عمل آورند.

فرآيند نام نويسي آزمون دكتري در سايت سنجش و آموزش كشور انجام مي شود.
سايت ثبت نام كنكور دكتري 1403
همانطور كه در ابتداي مقاله اشاره شد، قبولي در آزمون دكتراي تخصصي نيازمند به موفقيت و عبور از دو مرحله آزمون كتبي و مصاحبه علمي و عملي مي باشد. افراد مي توانند با مطالعه دفترچه ثبت نام كنكور دكترا از تمامي مراحل نام نويسي و شركت در آزمون از جمله مدارك، شرايط، نحوه و سايت ثبت نام مطلع شوند. مراحل نام نويسي آزمون دكتري در سايت سنجش و آموزش كشور به نشاني sanjesh.org صورت مي پذيرد. متقاضيان مي بايست با آماده كرذن اطلاعات و مدارك لازم در زمان ثبت نام كنكور دكتري به سايت سنجش مراجعه نمايند.

 

 

 

منبع: سايت ثبت نام كنكور دكتري


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۵۱:۲۷ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)

نحوه ثبت نام كنكور كارشناسي ارشد

هر ساله داوطلبان زيادي براي قبولي در مقطع ارشد و ورود به دانشگاه هاي سراسر كشور با يكديگر به رقابت مي پردازند. علاقمندان بايد ابتدا واجد شرايط ثبت نام كنكور ارشد باشند و پس از آماده كردن مدارك لازم، اقدام به نام نويسي نمايند. در مقاله ذيل ما به نحوه ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد پرداخته ايم. با توجه به مراحل زير مي توانيد گام به گام ثبت نام خود را انجام دهيد و دچار هيچ گونه مانع و مشكلي در فرآيند نام نويسي نشويد. همچنين مي توانيد در فرصت زماني ثبت نام و تمديد مهلت ثبت نام آزمون ارشد، نسبت به ويرايش اطلاعات خود اقدام نماييد.

وارد سايت سنجش و آموزش كشور به نشاني sanjesh.org شويد.
گزينه كارشناسي ارشد را انتخاب نماييد.
بر روي لينك فعال ″ثبت نام و شركت در آزمون مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1403″ كليك نماييد.
لينك ثبت نام را مجدد انتخاب كنيد.
بر روي لينك فعال ″ثبت نام جديد″ كليك نماييد.
سپس بر روي گزينه ″لينك خريد كارت اعتباري″ بفشاريد.
″لينك سريال ثبت نام كارشناسي ارشد 1403″ را انتخاب نماييد.
مشخصات خواسته شده را وارد كنيد و بر روي دكمه ″تاييد و ادامه″ بفشاريد.
در صورت صحت اطلاعات گزينه ″ادامه روند پرداخت″ را انتخاب كنيد.
در اين مرحله اطلاعات كارت بانكي داراي رمز دوم را وارد نماييد و بر روي گزينه پرداخت كليك كنيد.
اكنون سريال ثبت نام خريداري شده را مشاهده مي كنيد.
به صفحه اصلي ثبت نام بازگرديد و با وارد كردن اطلاعات خواسته شده بر روي گزينه ″ورود به سيستم″ كليك نماييد.
در اين مرحله مي بايست عكس خود را بارگذاري كنيد.
سپس بر روي دكمه ″تاييد و ادامه و گام بعدي ثبت نام″ بفشاريد.
در مرحله بعد فرم ثبت نام را با اطلاعات و مشخصات خود تكميل نماييد.
در پايان ثبت نام، شماره پرونده و كد پيگيري را از سامانه دريافت كنيد.

 

 

منبع: نحوه ثبت نام كنكور كارشناسي ارشد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۲۵:۴۸ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)

ثبت نام كنكور تجربي ارديبهشت ماه

ثبت نام كنكور تجربي ارديبهشت ماه 1403
اولين قدم براي ورود به دانشگاه، ثبت نام در آزمون مي باشد. نام نويسي كنكور تجربي ارديبهشت ماه يكي از فرآيند هايي مي باشد كه ممكن است داوطلبان در آن دچار مشكل و دشواري شوند. ثبت نام آزمون تجربي ارديبهشت از طريق سامانه سنجش آموزش كشور انجام مي شود. ثبت نام كنكور سراسري به صورت اينترنتي انجام مي پذيرد و داوطلبان بايستي اشراف كامل بر اين سامانه را دارا باشند.

متقاضيان بايستي در وهله نخست اقدام به دريافت دفترچه كنند و مفاد و ضوابط دفترچه را مطالعه كرده و در نهايت در صورت واجد شرايط بودن، اقدام به ثبت نام كنند. موسسه مشاوران برتر مي تواند به نام نويسي كنكور تجربي نيمسال اول شما را به دقت انجام داده و جاي هيچ گونه نگراني و استرسي براي شما باقي نمي گذارد.

 

 

منبع: ثبت نام كنكور رشته تجربي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۹:۰۱:۰۹ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)

نحوه قبولي آزمون استخدامي آموزگار ابتدائي آموزش و پرورش

نحوه قبولي آزمون استخدامي آموزگار ابتدائي آموزش و پرورش 1403
همانطور كه پيش تر ذكر شد در حال حاضر گزينش استخدامي جزو آزمون هاي پرمخاطب مي باشد كه داوطلبان با هدف جذب و استخدام شدن در آن شركت مي كنند. معمولا آزمون استخدامي آموزش و پرورش به صورت ساليانه برگزار مي گردد. علاقمندان براي ثبت نام و شركت در آزمون بايستي در ابتدا از رشته هاي آزمون استخدامي آموزش و پرورش مطلع شوند و در صورتي كه رشته تحصيلي آن ها جزو ليست رشته هاي مورد نياز آموزش و پرورش بود، در اين آزمون ثبت نام و شركت نمايند. 

در سال هاي قبل رشته هاي آزمون استخدامي آموزگار ابتدايي محدود به برخي رشته ها همانند روانشناسي، آموزگار ابتدايي و علوم تربيتي بود اما در حال حاضر ليست رشته هاي مجاز به شركت در اين آزمون نيز متفاوت شده است. در واقع مي توان اينگونه ابراز نمود كه در حال حاضر تعداد داوطلبان بيشتري شانس براي ثبت نام و قبولي در ازمون استخدام اموزگار ابتدايي دارند.

 

 

منبع: نحوه قبولي استخدامي آموزگار


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۴۷:۰۱ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)

نحوه قبولي آزمون استخدامي تامين اجتماعي

آسان ترين روش قبولي آزمون استخدامي تامين اجتماعي 1403
ازمون استخدام تأمين اجتماعي ساليانه يك مرتبه براي استخدام آن دسته از داوطلباني كه علاقمند به اشتغال به كار در اين سازمان مي باشند، برگزار مي شود. به طور معمول همزمان با آغاز زمان ثبت نام آزمون تامين اجتماعي، سوالات متعددي درخصوص نحوه قبول شدن و استخدام شدن در تامين اجتماعي از سوي مخاطبان مشاوران برتر مطرح مي گردد. واضح است كه براي قبولي در هر آزموني بايستي منابعي كه در آزمون كتبي از آن ها سوال مي آيد را مطالعه كنيد.

زيرا آزمون كتبي، اولين مرحله اي است كه برگزار مي شود و چنانچه در اين آزمون ثبت نام كرده باشيد، براي قبولي در آزمون مرحله اول (كتبي)، لازم است مشاوره صحيح دريافت كنيد، برنامه ريزي شخصي سازي شده داشته باشيد و همچنين با منابع مناسب شروع به مطالعه دروس نماييد. ن قبول شويد به مراحل بعدي راه خواهيد يافت.

 

منبع: نحوه قبولي آزمون استخدامي تامين اجتماعي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۲۵:۲۸ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش براي جبران كمبود نيروي مورد نياز خود در سمت هاي شغلي آموزگاري، دبيري و هنرآموزي و مربي پرورشي از طريق آزمون استخدامي آموزش و پرورش اقدام به جذب نيرو مي كند. آزمون استخدامي آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش برگزار مي گردد و داوطلباني كه داراي شرايط لازم باشند، مي توانند ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش را انجام دهند. افراد مي بايست قبل از اقدام به انجام هر گونه عملي، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش را مطالعه نمايند و سپس اقدامات لازم را جهت شركت در آزمون به عمل آورند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش، توسط سازمان سنجش منتشر مي شود.
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش 1403
بسياري از افراد جامعه علاقمند به استخدام در مشاغل دولتي به ويژه وزارت آموزش و پرورش هستند. معلمي يكي از مشاغل محبوب در بين افراد به خصوص بانوان مي باشد. در طي سال هاي اخير، وزارت آموزش و پرورش با كمبود نيرو مواجه شده است و از طريق سازمان سنجش اقدام به برگزاري آزمون هاي استخدامي آموزگاري و دبيري كرده است. از اين طريق آموزش و پرورش مي تواند از افراد توانا و علاقمند به شغل معلمي براي عناوين شغلي آموزگاري و دبيري بهره ببرد.

داوطلباني كه قصد شركت در آزمون استخدامي آموزش و پرورش را دارند، مي بايست از تمامي مراحل و ضوابط شركت در اين آزمون از جمله شرايط ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش، منابع درسي مورد مطالعه، مدارك ثبت نام و... اطلاع كافي يابند و در زمان ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش نسبت به تكميل فرم اينترنتي ثبت نام اقدام كنند. تمامي اطلاعات لازم در خصوص شركت در اين آزمون، در دفترچه راهنماي ثبت نام درج شده است. جهت راحتي و سهولت شما عزيزان، در مقاله ذيل لينك دانلود دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون استخدامي آموزگاري و دبيري آموزش و پرورش قرار گرفته است.

 

 

 

منبع: دفترچه ثبت نام آزمون استخدامي آموزش و پرورش


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۵۷:۵۵ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)

دفترچه ثبت نام كنكور دكتري

دكتراي تخصصي بالاترين مقطع از تحصيلات تكميلي مي باشد كه علاقمندان براي ورود به دانشگاه ها در مقطع Ph.D بايد تلاش بسياري كنند و بتوانند در آزمون دكتري موفقيت كسب نمايند. قبل از هر گونه اقدامي افراد مي بايست دفترچه ثبت نام كنكور دكتري را مطالعه نمايند و پس از آگاهي از تمامي مراحل و ضوابط شركت در اين آزمون، ثبت نام كنكور دكتري را انجام دهند. داوطلبان براي دريافت دفترچه به محض انتشار مي توانند به سايت سنجش مراجعه نمايند و دفترچه را دانلود و مطالعه كنند. در مقاله حاضر، دفترچه ثبت نام كنكور دكتراي تخصصي بارگذاري شده است.

دفترچه ثبت نام آزمون دكتري توسط سايت سنجش و آموزش كشور در موعد مقرر منتشر مي شود.
دفترچه ثبت نام كنكور دكتري 1403
كنكور دكتري يكي از مراحل مهم و چالش برانگيز در زندگي افرادي است كه تمايل به ادامه تحصيلات خود در مقاطع بالا را دارند. اين آزمون هر هر ساله توسط سازمان سنجش برگزار مي گردد و داوطلباني كه داراي شرايط ثبت نام كنكور دكتري باشند، مي توانند نسبت به نام نويسي و شركت در آزمون دكترا اقدام نمايند. همانطور كه در ابتداي مقاله ذكر شد، لازمه ثبت نام در كنكور دكتري، آگاهي از تمامي مراحل و فرآيند نام نويسي مي باشد. چه بسا بسيارند داوطلباني كه به دليل خطاهاي سهوي يا عمدي در حين ثبت نام آزمون دكتري، علي رغم كسب رتبه قبولي مناسب براي ورود به اين مقطع، امكان نام نويسي و ثبت نام در دانشگاه را ندارند.

دفترچه ثبت نام كنكور دكتري اطلاعاتي همچون جدول زماني ثبت نام، شرايط عمومي و اختصاصي، سهميه ها، رشته هاي امتحاني، هزينه و مراحل نام نويسي و... را در اختيار داوطلبان قرار مي دهد. با ماجعه به جدول زير، مي توانيد دفترچه ثبت نام كنكور دكتري را دانلود و مطالعه كنيد. پيشنهاد تيم محصل اين است كه در صورتي كه شرايط مطالعه كامل دفترچه راهنماي ثبت نام را نداريد، از كارشناسان و بهترين مشاوران مقطع دكتري راهنمايي دريافت كنيد تا در جريان كليات امر شرايط و ضوابط آزمون دكتراي تخصصي قرار بگيريد.

 

 

 

منبع: دفترچه ثبت نام كنكور دكتري


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۳۷:۱۳ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)

دفترچه ثبت نام كنكور كارشناسي ارشد

داوطلبان بسياري هر ساله ثبت نام كنكور ارشد را انجام مي دهند و خود را براي قبولي و ورود به مقطع تحصيلي بالاتر آماده مي كنند. افرادي كه داراي شرايط ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد باشند، مي توانند در موعد مقرر به سايت سنجش مراجعه نمايند و نام نويسي خود را انجام دهند. اما قبل از هر گونه اقدامي جهت ثبت نام، بايستي دفترچه ثبت نام كنكور ارشد را مطالعه نماييد و پس از آگاهي از تمامي مراحل و شرايط شركت در آزمون، اقدامات لازم را به عمل آوريد. در مقاله ذيل، دفترچه ثبت نام كنكور كارشناسي ارشد جهت سهولت و راحتي شما عزيزان بارگذاري شده است.

دفترچه ثبت نام آمون كارشناسي ارشد همزمان با آغاز فرآيند ثبت نام، توسط سازمان سنجش منتشر مي شود.
دفترچه ثبت نام كنكور كارشناسي ارشد 1403
معمولا با آغاز فرايند ثبت نام كنكور ارشد، دفترچه راهنماي ثبت نام منتشر مي شود و علاقمندان مي توانند با مراجعه به سايت سنجش به نشاني sanjesh.org دفترچه را دانلود و مطالعه نمايند. داوطلبان مي بايست پس از آگاهي ازتمامي مراحل ثبت نام و شركت در اين آزمون، مدارك ثبت نام كنكور ارشد را آماده كنند و نسبت به تكميل فرم اينترنتي ثبت نام اقدام نمايند. دفترچه ثبت نام كنكور ارشد حاوي اطلاعاتي همچون جدول زماني آزمون، شرايط و ضوابط، سهميه ها، منابع درسي، رشته هاي امتحاني، مدارك لازم جهت ثبت نام، هزينه و مراحل نام نويسي و... مي باشد. در ادامه اين مقاله مي توانيد با مراجعه به جدول زير، دفترچه ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد را دانلود و مطالعه نماييد.

 

 

 

منبع: دفترچه ثبت نام كنكور كارشناسي ارشد 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۲۴:۱۴ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)

شبكه هاي اجتماعي مشاوران برتر

شبكه هاي اجتماعي مشاوران برتر
تيم مشاوره تحصيلي مشاوران برتر، در راستاي پيشرفت تكنولوژي و در جهت دسترسي آسان و به موقع داوطلبان به تخصصي ترين تيم تحصيلي، اقدام به راه اندازي چندين شبكه اجتماعي كرده است. اهميت عضويت در شبكه هاي اجتماعي از سوي ديگر، به دليل تغييرات هر روزه آزمون هاي تحصيلي و استخدامي همچون كنكور سراسري و آزمون هاي استخدامي آموزش و پرورش بيشتر مي شود. در خصوص برخي آزمون هاي ديگر مانند آزمون هاي استخدامي بانك ها، استخدامي وزارت بهداشت و آزمون استخدامي دستگاه هاي اجرايي اهميت زمان چندين برابر مي شود چرا كه بازه ي زماني ثبت نام تا برگزاري اين آزمون ها بسيار كوتاه مي باشد.

دنبال كنندگان اخبار تحصيلي و مشاغل بايد دقت كنند، كه اخبار غير موثق را دنبال نكرده و آينده تحصيلي و شغلي خود را در دست منتشر كنندگان اخبار كذب و مشاوران غير حرفه اي قرار ندهند. يك خطاي سهوي مي تواند باعث بروز اشتباه هاي غير قابل جبران شده و براي داوطلب پشيماني به بار آورد. تيم باتجربه مشاوران برتر، از طريق شبكه هاي اجتماعي از جمله كانال ايتا، كانال تلگرام، كانال روبيكا و پيج اينستاگرام مشاوران برتر، ارتباط خود را با مخاطبان حفظ كرده است كه لينك ورود به هر يك در بالا در دسترس قرار گرفته است.

 

 

منبع: شبكه هاي اجتماعي مشاوران برتر


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۹:۰۵:۰۹ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)

زمان برگزاري آزمون استخدامي وزارت بهداشت

زمان برگزاري آزمون استخدامي وزارت بهداشت 1403
ثبت نام در آزمون هاي استخدامي، راهي براي داشتن آينده شغلي باثبات و تضمين شده بعد از اتمام دوره تحصيلي افراد مي باشد. داوطلبان بسياري براي شركت در آزمون استخدام پزشكي اقدام به نام نويسي در اين آزمون مي نمايند. تنها داوطلباني كه ثبت نام آزمون استخدامي بهداشت را انجام داده باشند حق شركت در آزمون را خواهند داشت. توجه به بازه هاي زماني آزمون به علت احتمال جا ماندن از فرآيند ثبت نام و محروميت از آزمون بسيار مهم و حياتي مي باشد. توجه به موعد مقرر شده برگزاري آزمون استخدامي وزارت بهداشت كمك بسياري براي برنامه ريزي درسي داوطلبان مي باشد. البته بهتر است داوطلبان پيش از آغاز زمان ثبت نام استخدامي پزشكي، اقدام به تهيه منابع درسي و كمك درسي مرتبط با آزمون با مشاوره هاي يك بهترين مشاور آزمون استخدامي پزشكي كنند.

 

 

منبع: زمان برگزاري آزمون استخدامي بهداشت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۵۳:۰۱ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)