مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون استخدامی فرهنگیان بایستی دارای مدارک و شرایط ثبت نام استخدام آموزش پرورش باشند و در هر مرحله از آزمون مشخص شود که اطلاعات متناقض درج نموده اید، پروسه ثبت نام شما لغو می گردد. در ادامه مدارک مورد نیاز ثبت نام را به تحریر درآورده ایم.

عکس 4 × 3 با زمینه سفید و مربوط به سال جاری
اطلاعات مندرج بر روی شناسنامه و کارت ملی
کد مربوط به سهمیه (در صورت داشتن)
اطلاعات مندرج بر روی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
مشخصات کامل مدارک تحصیلی
آدرس محل سکونت و کد پستی
اطلاعات شغل قبلی
شماره تماس همراه و ثابت

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
داوطلبان آزمون می بایست قبل از انجام فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، جهت خواندن دقیق دفترچه ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش اقدام نمایند. شما ضمن خواندن این دفترچه از جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش مطلع می شوید. توجه داشته باشید؛ از آن جایی که ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و همچنین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی همزمان می باشند، اطلاعات مورد نیاز ثبت نام آن ها در قالب یک دفترچه مشترک منتشر می گردند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش حاوی اطلاعاتی نظیر مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شرایط ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پروش، نحوه نام نویسی، هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش، ظرفیت پذیرش، رشته های مورد نیاز آزمون استخدام آموزش و پرورش، سهمیه ها، زمان برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش، شرایط احراز شغلی و... می باشد.

توصیه می شود که افراد حتما از ضوابط و قوانین ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش مطلع گردند؛ زیرا در غیر این صورت حتی در صورت کسب نمره حد نصاب، قبولی آنان مردود اعلام می شود. لازم به ذکر است که افراد می بایست پس از اطمینان از مطابقت مدرک تحصیلی خود با کد شغلی مورد نظرشان، از منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز آگاهی یابند.

 

منبع: ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۸:۱۴:۴۱ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)