مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

زمان ثبت نام کنکور دکتری

آزمون دکتری به عنوان عالی مرتبه ترین آزمون علمی کشور می باشد و شرکت کنندگان این آزمون بایستی دروس تخصصی سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دروس عمومی شامل زبان انگلیسی و استعداد تحصیلی را مطالعه نموده و در رشته ثبت نامی خود با سایر متقاضیان رقابت کنند.

معمولا پس از اعلام تاریخ ثبت نام کنکور دکترای تخصصی توسط مجری برگزاری آزمون (سازمان سنجش آموزش کشور)، داوطلبان 3 الی 4 ماه فرصت دارند تا با مطالعه دروس، خود را برای شرکت در آزمون دکترا آماده کنند و این فرصت، زمان قابل توجهی می باشد و شرکت کنندگان می توانند با برنامه ریزی درست و اصولی به کسب رتبه عالی در این آزمون نائل آیند.

داوطلبین آزمون فوق الذکر لازم است مدارک ثبت نام خود را آماده نموده و در مهلت تعیین شده برای نام نویسی اینترنتی به سامانه سنجش مراجعه کنند و با بارگذاری عکس و وارد نمودن اطلاعات شخصی و مدارک تحصیلی، ثبت نام خود را نهایی کنند.

توجه داشته باشید که اطلاعات ثبت نامی شما بایستی کامل و صحیح باشد و مسئولیت کل فرآیند ثبت نام صرفا برعهده شخص متقاضی است. معمولا پس از اتمام فرصت معین ثبت نام، برخی از داوطلبان به دلایل گوناگون از نام نویسی اینترنتی جا می مانند که سازمان سنجش فرصت مجددی را برای این دسته از عزیزان در نظر می گیرد تا بتوانند نام نویسی خود را نهایی کنند.

 

 

منبع: زمان ثبت نام کنکور دکتری


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۴۴:۱۴ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)