مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش برای جبران کمبود نیروی مورد نیاز خود در سمت های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموزی و مربی پرورشی از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام به جذب نیرو می کند. آزمون استخدامی آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش برگزار می گردد و داوطلبانی که دارای شرایط لازم باشند، می توانند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را انجام دهند. افراد می بایست قبل از اقدام به انجام هر گونه عملی، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را مطالعه نمایند و سپس اقدامات لازم را جهت شرکت در آزمون به عمل آورند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، توسط سازمان سنجش منتشر می شود.
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403
بسیاری از افراد جامعه علاقمند به استخدام در مشاغل دولتی به ویژه وزارت آموزش و پرورش هستند. معلمی یکی از مشاغل محبوب در بین افراد به خصوص بانوان می باشد. در طی سال های اخیر، وزارت آموزش و پرورش با کمبود نیرو مواجه شده است و از طریق سازمان سنجش اقدام به برگزاری آزمون های استخدامی آموزگاری و دبیری کرده است. از این طریق آموزش و پرورش می تواند از افراد توانا و علاقمند به شغل معلمی برای عناوین شغلی آموزگاری و دبیری بهره ببرد.

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارند، می بایست از تمامی مراحل و ضوابط شرکت در این آزمون از جمله شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، منابع درسی مورد مطالعه، مدارک ثبت نام و... اطلاع کافی یابند و در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام کنند. تمامی اطلاعات لازم در خصوص شرکت در این آزمون، در دفترچه راهنمای ثبت نام درج شده است. جهت راحتی و سهولت شما عزیزان، در مقاله ذیل لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزگاری و دبیری آموزش و پرورش قرار گرفته است.

 

 

 

منبع: دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۸:۵۷:۵۵ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)