مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401

داوطلبانی که ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم را در زمان نام نویسی انجام داده باشند، بایستی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم را مطالعه نمایند تا برای شرکت در آزمون آمادگی های لازم را کسب کنند و در زمان برگزاری آزمون با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم امکان شرکت در آزمون و رقابت با سایر شرکت کنندگان را داشته باشند. متقاضیان برای شرکت نمودن در آزمون بایستی کارت ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند و در صورت به همراه نداشتن مدارک نامبرده، امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

داوطلبانی که شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم را دارا باشند و ثبت نام خود را نهایی نمایند، برای حضور در جلسه آزمون استعداد درخشان یا سمپاد دوره دوم متوسطه لازم است کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند و دانش آموزانی که کارت ورود به جلسه نداشته باشند، شرکت در آزمون برای آن ها مقدور نخواهد بود.

دانش آموزان پایه نهم، 3 الی 5 روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم می توانند به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کنند و با وارد نمودن کد ملی و رمز ورود همگام خود، کارت شرکت در آزمون را دریافت نمایند. تا قبل از سال 1400، چنانچه داوطلبی رمز ورود همگام خود را فراموش می کرد و یا در دسترس نداشت، تنها راه بازیابی رمز عبور، مراجعه حضوری به مدرسه و یا آموزش و پرورش محل سکونت بود. اما از سال 1400 - 1401 امکان دریافت اینترنتی رمز ورود همگام میسر گردید.

 

منبع: کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۴۷:۴۷ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)