مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

نمونه سوالات امتحان نهایی 1400

کسب نمره قبولی امتحانات نهایی پایه دوازدهم رشته های (تجربی، ریاضی، انسانی، علوم و معارف اسلامی) و دوره پیش دانشگاهی برای دانش آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در صورت عدم موفقیت و پاس نمودن درس ها، امکان ورود به دانشگاه را نخواهند داشت. لذا مطالعه نمونه سوالات امتحان نهایی رشته اختصاصی خود، در کسب رتبه قبولی بی تاثیر نخواهد. همراهان عزیز شما می توانید تا انتهای این مقاله همراه تیم مشاوران برتر باشید و نمونه سوالات هر یک از دروس رشته اختصاصی خود را به همراه پاسخنامه دانلود نمایید.

داوطلبان شرکت در امتحان نهایی بایستی برنامه امتحان نهایی خرداد، برنامه امتحان نهایی شهریور و یا برنامه امتحان نهایی دی را در اختیار داشته باشند.
نمونه سوالات امتحان نهایی 1400
می دانید که امتحان نهایی در پایه های نهم و دوازدهم برگزار می گردد و تمام دانش آموزان موظف به شرکت در این امتحانات و کسب نمره قبولی می باشند. یکی از ترفندهای آشنایی با سوالات امتحان نهایی، مطالعه و مرور نمونه سوالات امتحانات نهایی و سوالات طرح شده در نیمسال های گذشته است.

یکی از راه های دانلود نمونه سوالات امتحانات نهایی، مراجعه به سایت مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش به نشانی aee.medu.ir و دانلود سوالات می باشد. اما تیم تحریریه مشاوران برتر، در مقاله حاضر سوالات امتحان نهایی تمام رشته ها را برای شما گردآوری نموده و تنها با یک کلیک می توانید سوالات امتحان نهایی خرداد، شهریور و دی ماه سال جاری را به همراه پاسخنامه دریافت نمایید.

سوالات امتحانات نهایی ریاضی و فیزیک
سوالات امتحانات نهایی تجربی
سوالات امتحانات نهایی انسانی
سوالات امتحانات نهایی معارف اسلامی
سوالات امتحانات نهایی پیش دانشگاهی
 

 

منبع: نمونه سوالات امتحان نهایی


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۴۳:۴۷ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)