مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک قوامین

اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک ها ممکن است، به طرق مختلفی صورت گیرد زیرا عموما هر بانک آزمون استخدام را به صورت مجزا برگزار نموده و برای استخدام افراد واجد شرایط، راه های مختلفی را در نظر می گیرد. متقاضیان آزمون استخدامی بانک قوامین پس از شرکت در آزمون بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک قوامین می باشند؛ لذا اطلاع دقیق از زمان انتشار نتایج و انجام ادامه روند استخدام در این بانک برای آن ها حائز اهمیت است. در صورتی که شما عزیزان نیز جزو شرکت کنندگان آزمون استخدامی بانک قوامین هستید، برای آگاهی از نتایج آزمون استخدامی مقاله حاضر را مطالعه کنید.

با توجه به این که بانک قوامین با بانک سپه ادغام گردیده است، ممکن است، نتایج آزمون استخدامی این بانک، از طریق سامانه رسمی بانک سپه منتشر گردد.
اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک قوامین 1401
بانک قوامین در سال 1391 توسط فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بنیان نهاده شد و با درآمدی بیش از چهل و هشت هزار میلیارد ریال به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های ایران فعالیت خود را ادامه داد. بانک قوامین آخرین بار در سال 1393 طی انتشار یک فراخوان به جذب نیرو و برگزاری آزمون استخدامی پرداخت.

 

 

 

منبع: اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک قوامین


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ساعت: ۱۰:۳۲:۴۵ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)