مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

ثبت نام کنکور ریاضی اردیبهشت ماه 1403

با رخ دادن تغییر و تحولاتی در کنکور سراسری، از سال 1402 شاهد برگزاری دو آزمون سراسری در کشور می باشیم. البته این موضوع خوشایند داوطلبان است زیرا در صورت نگرفتن نتیجه مطلوب از کنکور نیمسال اول، آن ها می توانند در ازمون نیمسال دوم شرکت کنند. شرکت در آزمون های سراسری منوط به نکات و ضوابطی می شود. اولین قدم، نام نویسی می باشد، ثبت نام کنکور ریاضی اردیبهشت ماه، خود فرایندی دارد که در این مقاله شرح خواهیم داد.

ثبت نام کنکور تجربی اردیبهشت ماه از طریق سایت Sanjesg.org انجام می شود.
ثبت نام کنکور الکترونیکی ریاضی اردیبهشت ماه 1403
برای نخستین بار از سال 1403، قرار است تمامی آزمون های سراسری (کنکور ریاضی، کنکور تجربی، کنکور انسانی، کنکور شناور هنر و کنکور شناور زبان) به صورت الکترونیکی و هوشمند برگزار شود. ممکن است نام کنکور الکترونیکی برای شما جدید باشد اما مزیت های منحصر به فرد خود را دارا می باشد. یکی از این مزایا، می توان به حذف کاغذ و قلم که موجب از بین نرفتن طبیعت می شود، اشاره کرد. اما همانطور که ذکر شد، کنکور انلاین مقوله جدیدی در روند برگزاری آزمون های سراسری می باشد و باید پیش از آن، داوطلبان خود را برای این موضوع آماده کنند و با موضوعات ناگهانی رو به رو نمی شوند.


ثبت نام کنکور ریاضی اردیبهشت ماه 1403
همانطور که در مطلب فوق بیان کردیم، داوطلبان شاهد برگزاری دو کنکور در سال می باشند. کنکور سراسری اردیبهشت ماه (نیمسال اول) کنکور سراسری تیر ماه (نیمسال دوم) هر دو آزمون های سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات عالی کشور می باشند. نام نویسی آزمون سراسری ریاضی اردیبهشت ماه نیز از این مقوله جدا نمی باشد و داوطلبان بایستی بدانند پیش از فرآیند ثبت نام به یک سری از نکات آگاه باشند.

مجری برگزار کننده آزمون های سراسری، سایت سنجش و آموزش کشور می باشد. روند ثبت نام کنکور ریاضی اردیبهشت ماه به صورت اینترنتی به صورت اینترنتی و همچنین از طریق سنجش انجام می شود. گروه مشاوران برتر به شما پیشنهاد می کند قبل از اقدام به ثبت نام، سعی کنند دفترچه نام نویسی را با دقت مطالعه کرده و در نهایت اقدام به ثبت نام کنند.

 

 

 

منبع: ثبت نام کنکور ریاضی اردیبهشت ماه 1403


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۴۰۲ساعت: ۱۰:۵۴:۳۰ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)