مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

شاید شما هم جزو افرادی باشید که می خواهید تحصیلات دانشگاهی خود را به مقاطع بالاتر برسانید و در زندگی کاری و تحصیلی خود پیشرفت چشمگیری داشته باشید. بسیاری از دانشجویانی که در مقطع کارشناسی در حال تحصیل می باشند، قصد ثبت نام آزمون ارشد را نیز دارند. هر ساله کنکور ارشد توسط سازمان سنجش برگزار می گردد و بسیاری از متقاضیان در این آزمون شرکت و به رقابت با یکدیگر می پردازند. رشته های بسیاری در مقطع ارشد ارائه می شود و داوطلبان قبل از انتخاب رشته باید در خصوص آن اطلاعاتی کسب کنند تا بهتر بتوانند مسیر خود را مشخص نمایند. همچنین داوطلبان قبل از ثبت نام در کنکور ارشد، نیاز به یک برنامه ریزی اصولی دارند تا آن ها را به مقصدشان چندین گام نزدیک تر کند. ما در مقاله خاضر برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی را ارائه داده ایم، امیدواریم که کمک شایانی در نحوه برنامه ریزی و مطالعه دروس شما در کارشناسی ارشد کرده باشیم.

موسسه مشاوران برتر، برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد را توسط مشاوان مجرب و کارآزموده در تمامی رشته ها به انجام می رساند. 
برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی 1403
رشته طراحی صنعتی امروزه در ایران با نام طراحی محصول نیز شناخته می شود. طراحی صنعتی به طور کلی ترکیبی از صنعت و هنر می باشد که در آن به طراحی و تولید محصولات و تجهیزاتی که ما در زندگی روزمره از آن ها به کار می بریم، می پردازد. هدف از تربیت متخصصان در این زمینه از علم این است که با استفاده از فکر، ابتکار و زیبایی شناسی به طراحی محصولاتی بپردازند که محیطی زیبا و مناسب برای بشر ابداع کنند تا بتوانند بهتر و آسان تر کارهای روزمره خود را انجام دهند. به طور کلی طراحی صنعتی به توسعه محصولات تولیدی مانند لوازم خانگی و خودرو می پردازد.

طراحی صنعتی فرآیندی سیستماتیک می باشد که علاوه بر دارا یودن مراحل مختلف، سعی بر این دارد که ارتباطی قانونمند بین این مراحل برقرار کند. متخصصان طراحی صنعتی مراحل کار خود را با انجام تحقیقات شروع می کنند و پس از بررسی ایده های مختلف، ایده بهتر را انتخاب و به طراحی آن می پردازند. افرادی که علاقمند ورود به این رشته می باشند، باید دارای توانایی هایی از جمله خلاقیت بالا، صبر و حوصله زیاد، روحیه کار تیمی، قدرت ارتباط خوب با دیگران، علاقه و استعداد در خلق و ابداع محصولات جدید و... باشند. همچنین افرادی که به این حوزه از علم ورود می کنند باید برای موفقیت، در دروسی مانند ریاضیات، هندسه و فیزیک پایه قوی نیز داشته باشند.

 

 

 

 

منبع: برنامه ریزی آزمون ارشد طراحی صنعتی


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ دی ۱۴۰۲ساعت: ۰۸:۳۴:۰۰ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)