مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

ویرایش انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد 1401

پس از انتشار کارنامه اولیه آزمون دکتری، داوطلبین شرکت کننده با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور می توانند از نتیجه کنکور دکترا مطلع گردند و در صورت مشاهده عنوان (مجاز به انتخاب رشته)، بایستی مراحل انتخاب رشته را پشت سر بگذارند. در این بین داوطلبانی که بدون آگاهی و تسلط به راهنمای جامع انتخاب رشته دکتری، دست به انتخاب می زنند ممکن است دچار بروز اشتباهاتی در انتخاب رشته خود شوند. به این دسته از داوطلبان مژده ویرایش انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد را می دهیم زیرا هر ساله سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه آزاد فرصت ویرایش اولویت های انتخاب رشته و حذف و اضافه نمودن انتخاب ها را در اختیار داوطلبان قرار می دهند.

متقاضیانی که در اعلام نتایج کنکور دکتری عنوان (مجاز به انتخاب رشته) را مشاهده نمودند، ضروری است با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری، از بروز خطاهای احتمالی جلوگیری نمایند.
ویرایش انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد 1401
متقاضیان شرکت در آزمون دکتری در صورت وجود اشتباه در انتخاب رشته و یا درخواست جابه جایی، تغییر و حذف اولویت های انتخابی برای ویرایش و اصلاح انتخاب رشته خود بایستی به سایت ثبت نام آزمون دکتری که همان سایت انتخاب رشته دکتری می باشد، مراجعه نمایند. 

 

منبع: ویرایش انتخاب رشته آزمون دکتری


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۲۳:۳۰ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)