مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

برنامه ریزی کنکور تجربی

با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری کنکور، داوطلبانی که به دنبال بهترین مشاوران کنکور سراسری و برنامه ریزی کنکور تجربی می باشند، بیشتر می شود؛ زیرا رقابت تنگاتنگی در کنکور سراسری و بالاخص کنکور تجربی وجود دارد که دست یافتن به کارنامه قبولی کنکور تجربی را به رویا مبدل نموده است. طوریکه اکثریت داوطلبان به جای تلاش برای کسب رتبه قولی کنکور تجربی، از پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور می پرسند!!!

داوطلبان با شرکت نمودن در آزمون های آزمایشی سنجش، قلم چی، گزینه دو و... می توانند از سطح درسی و پیشرفت و عدم پیشرفت خود مطلع گردند.
برنامه ریزی کنکور تجربی 1401
نوشتن برنامه ریزی درسی و همچنین پایبند بودن به آن یکی از مشکلات اساسی داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور می باشد و ساعت ها ساکن در یک جا و متمرکز بر روی منابع کنکور تجربی شدن، برایشان خوشایند نیست!!! البته ما به شما حق میدهیم!!!

تنظیم برنامه درسی بایستی طبق قواعد و اصول صحیح انجام شود و در صورتی که کوچکترین اشتباهی در چیدمان دروس، مرور درس ها، تست ها و... داشته باشید، درس خواندن برایتان به عذاب آورترین کار دنیا مبدل می گردد...

گروه مشاوره تحصیلی مشاوران برتر با بهترین مشاوران کنکور تجربی (که سال ها سابقه فعالیت دارند) همکاری می کند و شما عزیزان می توانید تمام مراحل تنظیم برنامه درس هایتان را به ما سپرده و با خاطری آسوده، تمام دغدغه خود را صرف مطالعه اصولی نمایید و نهایتا به رتبه قبولی کنکور دست یابید.

 

 

 

منبع: برنامه ریزی کنکور تجربی


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۱۷:۳۹ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)