مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

daan.ir

سامانه دان نسخه به روز شده سایت دانان به نشانی اینترنتی daanaan.daan.ir می باشد که با هدف عملکرد بهتر آموزش مجازی دانشگاه آزاد راه اندازی شده است. ابتدا مسئولین دانشگاه آزاد با راه اندازی "سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد یا وادانا" به استقبال آموزش های مجازی رفتند و سپس با به روز نمودن سامانه وادانا به سامانه دانان سعی در ارتقا کیفیت آموزش مجازی داشتند و این پایان ماجرا نبود و با به روز رسانی سایت دانان در نسخه جدید با عنوان سایت دان بار دیگر سعی به بالا بردن سطح کیفیت آموزش مجازی دانشگاه آزاد داشتند. در حال حاضر اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد با ورود به سامانه دان دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی daan.ir می توانند در کلاس های آنلاین حضور به عمل آورند.

پس از شیوع ویروس کرونا و تصویب آموزش های آنلاین و یا آموزش برخط در دانشگاه آزاد، اولین سامانه ای که توسط این دانشگاه راه اندازی شد، LMS بود. چندی نگذشت که سامانه وادانا به عنوان نسخه پیشرفته تر برای دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد رونمایی گردید.

پس از طی مدت زمان کوتاهی سامانه دانان به نشانی daanaan.daan.ir توانست جای وادانا را بگیرد و در کمال تعجب سایت دانان نیز ماندگار نشد و جای خود را در فرصت اندکی به سایت دان با آدرس daan.ir داد. یکی از ایرادات وارده بر وادانا این بود که نیاز به نصب نرم افزار های کمکی داشت و دانشگاه آزاد در نسخه به روز یا همان دان سعی به حل نمودن این موضوع کرد.

در حال حاضر کلاس های مجازی اکثریت واحدهای دانشگاه آزاد در سامانه دان برگزار می گردد و برخی از دانشگاه ها نیز کلاس های خود را در سامانه وادانا دانشگاه آزاد به نشانی vadamap.iauec.ac.ir برگزار می کنند. همراهان عزیز شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مشاوران برتر جدیدترین اخبار دانشگاه آزاد را به صورت کاملا موثق دریافت نمایید. 

 

 

منبع: daan.ir


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۱۹:۲۹ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)