مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته های پیراپزشکی بدون کنکور همواره مورد سوال داوطلبان کنکور سراسری قرار می گیرد. متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری و آزاد پس از اعلام نتایج کنکور سراسری، ممکن است از تراز و رتبه مکتسبه خود رضایت کافی را نداشته باشند و به دنبال ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور باشند. اما آیا به راستی رشته های پیراپزشکی به صورت بدون کنکور ارائه می شوند؟ چه شرایطی برای ثبت نام بدون آزمون در رشته هایی همچون (علوم آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، پرستاری، کاردرمانی، گفتاردرمانی، اتاق عمل، تکنسین سلامت دندان، بهداشت محیط و…)، لازم است؟

در سال های قبل رشته های پیراپزشکی به صورت بدون آزمون در دانشگاه های سراسری ارائه شده اند!!!
ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه های سراسری 1401
در سال های قبل شاهد ارائه رشته های پیراپزشکی بدون آزمون در برخی دانشگاه های سراسری کشور و بدون پرداخت شهریه بودیم که این موضوع حتی مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی و خانواده تلفنی مشاوران برتر را به شگفتی واداشت. این رشته ها در سال 96 و 97 در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری (به صورت کاملا قانونی)، ارائه شدند و داوطلبانی که دارای شرایط ثبت نام بودند، امکان ورود بدون کنکور به رشته های پیراپزشکی را داشتند.

تیم نویسندگان مشاوران برتر برای سهولت دسترسی شما عزیزان، لینک دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته، لیست رشته ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و با مراجعه به صفحه 185 دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 97 و صفحه 122 دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 می توانید اطلاعات مندرج در این مقاله را به طور موثق مشاهده نمایید.

 

 

منبع: ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۲۶:۰۵ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)