مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

بهترین مشاوران انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

مقطع دکتری به صورت چند مرحله ای است و متقاضیانی که قصد ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت را داشته باشند، بایستی مراحل را به صورت کامل طی کنند تا وارد مقطع phd شوند. پس از برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت، نتیجه آزمون اعلام می گردد و داوطلبانی که در ردیف (مجاز به انتخاب رشته) شدگان قرار گرفته باشند، لازم است انتخاب رشته دکتری را انجام دهند. آن دسته از داوطلبانی که اطلاعاتی درباره مرحله انتخاب رشته نداشته باشند می توانند از بهترین مشاوران انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت راهنمایی دریافت کنند.

مشاوران انتخاب رشته کنکور دکتری علوم پزشکی می توانند با رعایت اصول صحیح انتخاب رشته، شانس قبولی داوطلبان را تا حد قابل توجهی افزایش دهند.
بهترین مشاوران انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت
همانطور که در بندهای پیشین اشاره شد برای ورود به دکتری وزارت بهداشت و یا دکتری وزارت علوم، پس از شرکت در آزمون کتبی، در صورت کسب نمره علمی در اعلام نتایج آزمون دکتری پزشکی، بایستی در زمان مقرر از سوی سنجش و آموزش پزشکی کشور به انتخاب رشته بپردازید.

این مرحله از حساسیت بالایی برخوردار است و بسیاری از داوطلبان با وجود کسب نمره حدنصاب قبولی و مجاز شدن به انتخاب رشته، به دلیل عدم آگاهی از نحوه انتخاب رشته؛ به مصاحبه دکتری وزارت بهداشت دعوت نمی شوند!!!

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران برتر با بهترین مشاوران انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی همکاری می کند و آماده یاری رسانی به شما عزیزان است. علاقمندان می توانند با رزرو مشاوره تلفنی، با کارشناسان مشاوره تلفنی دکتری رشته های علوم پزشکی دریافت نمایند. 

 

 

منبع: بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور دکتری پزشکی


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۵۱:۳۷ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)