مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

به طور معمول دانشجویان پس از فارغ التحصیل شدن در دانشگاه، به فکر شروع کار به صورت جدی می افتند. یک از شغل های پرمتقاضی، آزمون استخدامی می باشد. همه داوطلبانی که شرایط شرکت در آزمون استخدامی را داشته باشند، بایستی در زمان ثبت نام به نام نویسی اینترنتی اقدام کنند. آن دسته از داوطلبانی که بنا به هر دلیلی در تاریخ ثبت نام موفق به نام نویسی نشده اند می توانند در تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به نام نویسی بپردازند.

در مهلت مجدد ثبت نام، امکان تغییر و ویرایش اطلاعات ثبت نام وجود دارد.
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
اشتغال به کار در مشاغل دولتی و اجرایی مورد علاقه بسیاری از شما عزیزان می باشد. از جمله مشاغل پرطرفدار، آزمون استخدامی آموزش و پرورش است. این آزمون یک بار در سال برگزار شده و تعداد داوطلبان بسیار زیادی دارد. علاقمندان بایستی پس از اطلاع از زمان دقیق ثبت نام به سایت ثبت نام مراجعه و ثبت نام خود را به انجام برسانند.

معمولا ثبت نام آزمون استخدامی توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود و اطلاعیه های مربوطه نیز از طریق این سایت منتشر می گردد. اما بسیارند داوطلبانی که پس از اتمام زمان مقرر ثبت نام، از مهلت نام نویسی مطلع می شوند و یا در مهلت مقرر، بنابر دلایل گوناگون موفق به نام نویسی نشده اند.

 

 

منبع: مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۱۱:۲۵ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)