مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

کنکور نظام جدید

کنکور 1401 به قوت سال های قبل پابرجاست و پاسخ سوال پرتکرار آیا کنکور 1401 حذف می شود؟ منفی است... داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور نظام جدید را دارند، بایستی در زمان مقرر از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور (معمولا بهمن ماه) به سایت Sanjesh.org مراجعه کنند و اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کرده و ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری را انجام دهند.

پس از تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی و تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی کنکور سراسری لازم است با مشاور کنکور سراسری مشورت نموده و براساس شرایط خود، برنامه ریزی کنکور دریافت نمایید. سپس با مطالعه منابع درسی، خودتان را برای شرکت در بزرگترین رقابت علمی در گروه آزمایشی اختصاصی (تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان) آماده نمایید.

به طور معمول چند روز قبل از زمان برگزاری کنکور اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش به عنوان متصدی برگزاری کنکور، ارائه می گردد که از تمام ثبت نام کنندگان کنکور دعوت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور می کند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که اطلاعات مندرج در مرحله ثبت نام اینترنتی آن ها دچار اشتباه شده باشد، می توانند اقدام به ویرایش ثبت نام کنکور نمایند و یا با مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص کنکور سراسری مشکل خود را برطرف کنند.

 

 

منبع: کنکور نظام جدید


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۴۰۱ساعت: ۰۸:۰۹:۴۲ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)