مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

اعلام نتایج آزمون استخدام بانک دی

افرادی که علاقمند به ثبت نام در آزمون استخدامی بانک دی هستند، باید به سایت بانک دی مراجعه کنند و از طریق این سایت اقدام به ثبت نام کنند و مدارک و اطلاعات لازم را ارسال کنند و کد رهگیری خود را دریافت کنند. متقاضیانی که قصد پیگیری مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی بانک دی را دارند، باید به سایت این بانک به آدرس day24.ir مراجعه کنند و مراحل مربوط به استخدام را در این سایت ببینند.

پس از ثبت نام و شرکت در آزمون، افراد متقاضی می توانند به سایت این بانک مراجعه کنند و با وارد کردن کد رهگیری و کد ملی در سامانه این بانک، نتیجه بررسی مدارک خود را ببینند. مرحله بعد از ثبت نام آزمون استخدامی بانک دی و شرکت در آزمون، مرحله مصاحبه است.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک دی سال جاری مشخص نیست و پیش بینی می شود که افراد در زمان کوتاهی پس از ارسال مدارک خود می توانند، نتایج بررسی آن را از طریق سایت بانک دی ببینند. افراد متقاضی می توانند بعد از این مرحله در مرحله مصاحبه شرکت کنند و سپس نتایج نهایی استخدام، از طریق سایت بانک دی به اطلاع آن ها می رسد.

اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک دی در سایت بانک دی منتشر می شود و شما عزیزان می توانید با کارشناسان مشاوران برتر، مشاوره شغلی دریافت نمایید. برای رزرو مشاوره شغلی کافی است بر روی لینک مشاوره تحصیلی تلفنی بفشارید و منتظر تماس کارشناسان بمانید.

 

منبع: اعلام نتایج آزمون استخدام بانک دی


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۴۰۱ساعت: ۰۸:۳۱:۰۴ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)