مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران

 

یکی از موقعیت هایی که ممکن هست برای خیلی از افراد موفقیت شغلی مناسب باشد، اشتغال در بانک ها است. از جمله بانک ها همچون استخدامی بانک ملی ایران است که یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین بانک های کشور محسوب می شود. زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران به خود بانک بستگی دارد و تیم تحریریه مشاوران برتر در ادامه به جزئیات تاریخ استخدام در این بانک می پردازد.

متقاضیان در زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.
زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 1401
بانک ملی ایران در سال جاری اقدام به جذب 1832 نیرو در سمت های مختلف شغلی نموده است. زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام که در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است، به اطلاع داوطلبان می رسد. مطابق با آخرین اخبار استخدامی این بانک، افراد از تاریخ 22 الی 28 اسفند ماه سال 1401 فبرصت دارند تا جهت انجام روند نام نویسی اقدام کنند.

متقاضیان می بایست در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و اقدام به تکمیل فرم و ارسال مدارک نمایند. توصیه می شود که در این مدت مقرر افراد به طور دقیق دفترچه ثبت نام آزمون را مطالعه نموده و ضمن در نظر گرفتن شرایط و فراهم نمودن همه مدارک لازم، ثبت نام خود را آغاز کنند. 

 

 

منبع: زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ساعت: ۱۱:۲۸:۱۴ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)