مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدائی

آگاهی پیدا کردن از مواد امتحانی و منابع جزو مهمترین مراحل موفقیت در هر آزمونی محسوب می شود. آزمون استخدامی آموزگار ابتدائی آموزش و پرورش نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد. منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدائی آموزش و پرورش در دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون درج می شود. تیم نویسندگان مشاوران برتر در ادامه به معرفی منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی می پردازد. چنانچه شما متقاضیان گرامی نیز در این باره دچار سردگمی شده اید، تا انتهای مقاله همراه ما بمانید. 

منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدائی و استثنائی شامل سه حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی می باشد. 
منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدائی آموزش و پرورش 1402
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا قبل از سال 1401 شامل دو گروه عمومی و اختصاصی می شد؛ اما در حال حاضر این منابع به سه حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی افزایش پیدا کرده اند. هر چند منابع جدید آزمون استخدامی آموزگاری آموزش و پرورش تا حدی با منابع قبلی همپوشانی دارند؛ ولی در حیطه عمومی و اختصاصی به موارد جدیدی نیز اشاره شده است که آگاهی از آن ها الزامی می باشد. 

تمام جزئیات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام به اطلاع متقاضیان و علاقمندان به نام نویسی می رسد. برخلاف سال های گذشته در دفترچه ثبت نام آزمون استخدام آموزگار ابتدایی تنها به عناوین دروس امتحانی اشاره نشده است. چنانچه دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه نمائید، در بخش منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی، علاوه بر مواد آزمون، شاهد نام برخی کتب به همراه اطلاعات دقیق ناشر و نویسنده خواهید بود. به طور معمول از این تغییر در منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی به عنوان یک تغییر مثبت یاد می شود؛ چرا که داوطلبان را تا حد زیادی راهنمایی می کند و ایشان را در مسیر دقیق تر مطالعاتی قرار می دهد. 

 

 

 

منبع: کتاب های آزمون اموزگار ابتدائی


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۴۰۲ساعت: ۰۲:۳۱:۴۵ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)