مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401

ثبت نام در مدارس تیزهوشان و یا سمپاد دوره اول متوسطه منوط به دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم می باشد. به طور معمول تمام شرایط و ضوابط شرکت در آزمون در دفترچه راهنمای ثبت نام درج می گردد و داوطلبان با مطالعه این دفترچه می توانند از جزئیات آزمون مطلع گردند. اما مرکز مشاوره تحصیلی و خانواده تلفنی مشاوران برتر نیز تمام این شرایط را در مفاله حاضر گردآوری نموده است و شما عزیزان می توانید پاسخ سوالات خود را در این مقاله بیابید.

حدود 200/000 نفر از دانش آموزان شرکت کننده در آزمون دوره قبل (سال 99)، دارای وضعیت تحصیلی "بسیار خوب" بودند؛ در حالی که تعداد پذیرفته شدگان آزمون در کل کشور کمتر از 10 درصد شرکت کنندگان بوده است.
شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401
با توجه به آمار سال 99، تنها 10 درصد از شرکت کنندگان پذیرفته شده اند و تعداد زیادی از شرکت کنندگان با وجود بهره مندی از استعداد بالا، به دلایل متعدد در این آزمون موفق نخواهند بود. لذا به والدین توصیه می شود، با گفت و گوی مستدل و منطقی، پیامدهای مخرب ناکامی و شکست را در زندگی فرزندتان از بین ببرید. شرط ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم و انجام دادن فرآیند نام نویسی، دارا بودن رمز ورود همگام می باشد.

 

 

منبع: شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۳۱:۰۸ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)