مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

ثبت نام کنندگان آزمون کارشناسی ارشد پس از پشت سر گذاشتن مراحل ثبت نام می بایست در یکی از بزرگترین ماراتن های علمی کشور و در گروه آزمایشی ثبت نامی خود، شرکت نمایند. با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون، سازمان سنجش طی اطلاعیه ای، زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد و برگزاری آزمون را به اطلاع همگان می رساند. همچنین تمام داوطلبان موظف به تکمیل فرم خوداظهاری بیماری کرونا کنکور کارشناسی ارشد برای حضور در جلسه آزمون می باشند.

داوطلبانی که مرحله ثبت نام کارشناسی ارشد را در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد انجام داده اند و قصد ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور را ندارند، باید با مطالعه منابع مربوط به رشته تحصیلی خود، آماده حضور در کنکور کارشناسی ارشد شوند و لازمه حضور به عمل آوردن در هر آزمونی، دریافت کارت ورود به جلسه آن آزمون و مطابقت دادن مشخصات ثبت شده با مشخصات فردی و ثبت نامی می باشد.

افرادی که داوطلب ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد هستند می بایست صرفا در یک آزمون شرکت نمایند. پس با این وجود باید یک کارت ورود به جلسه نیز دریافت نمایند. بر اساس برنامه زمانی که سازمان سنجش برای آزمون مذکور منتشر نموده، زمان برگزاری در روزهای 6، 7 و 1400/5/8 خواهد بود.

 

 

منبع: کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۵۱:۳۳ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)