مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

کارنامه های قبولی کنکور تجربی

همانطور که می دانید کنکور تجربی طرفداران زیادی دارد و اکثریت متقاضیان آن علاقمند ورود به رشته های پزشکی (پزشکی عمومی، دندانپزشکی و داروسازی) و رشته های پیراپزشکی (فیزیوتراپی، پرستاری، مامایی، هوشبری، علوم تغذیه، علوم آزمایشگاهی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، تکنولوژی اتاق عمل، کار درمانی، گفتار درمانی و...) می باشند و در این مقاله نمونه کارنامه های قبولی کنکور تجربی را جمع آوری نموده ایم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که کمکی کوچکی در مسیر رسیدن شما کاربران به موفقیت و کسب قبولی در زمان اعلام نتایج کنکور سراسری، نموده باشیم.

مطالعه "راهنمای جامع انتخاب رشته کنکور سراسری" در زمان انتخاب رشته و مشاهده آخرین کارنامه های قبولی کنکور تجربی، کمک شایانی در انتخاب رشته موفق خواهد داشت.
نمونه کارنامه های قبولی کنکور تجربی 1400
بسیاری از داوطلبان بدون داشتن هیچ نوع اطلاعاتی درباره انتخاب رشته، دست به چیدمان انتخاب رشته خود می زنند!!! به این دسته از داوطلبان توصیه می کنیم قبل از اینکه هر اقدامی انجام دهند به مشاهده نمونه کارنامه های قبولی بپردازند و حدالامکان از میانگین تراز و رتبه قبولی هر دانشگاه مطلع گردند و در صورتی که متوجه رخداد خطا در روند انتخاب رشته خود شدند به ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد بپردازند.

بسیاری از داوطلبان در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد، سوالاتی درباره پزشکی بدون کنکور دارند که باید بگوییم 3 رشته اصلی (دندان پزشکی، پزشکی عمومی و داروسازی) در ایران به صورت بدون آزمون ارائه نمی گردد و برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور پیراپزشکی می توانید به مقاله "ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور" مراجعه داشته باشید.

 

 

منبع: کارنامه قبولی کنکور تجربی


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۴۴:۵۵ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)