مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

مدارس تیزهوشان نهم به دهم به عنوان یکی از انتخاب های دانش آموزان در بین سایر مدارس می باشد زیرا مدارس تیزهوشان جزو مدارس برتر کشور محسوب می گردد. اما سوال اصلی این است که آیا همه دانش آموزان امکان ورود به مدارس تیزهوشان را دارند؟ خیر!!! داوطلبان دارای شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان متوسطه دوم، می توانند به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم بپردازند و در آزمون شرکت نمایند.

مبلغ ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان متوسطه دوم اعلام می گردد.
هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402
اگر تمایل به ثبت نام مدارس تیزهوشان دارید در ابتدا به دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان متوسطه دوم مراجعه نمایید و پس از کسب اطلاعات کامل درباره مدارس تیزهوشان و روند ثبت نام در این مدارس، به نام نویسی در آزمون بپردازید.

تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام تیزهوشان منوط به پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. مبلغ ثبت نام آزمون تیزهوشان سال جاری، 40 هزار تومان می باشد که صرفا از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام دریافت می گردد.


شایان ذکر است که علاقمندان به شرکت در مدارس تیزهوشان می توانند با برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم توسط بهترین مشاوران آزمون مدارس تیزهوشان به رتبه قبولی این مدارس دست یابند.

 

 

منبع: هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۰۴:۳۰ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)