مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

نحوه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت یکی از مراحلی است که تمام مجازین انتخاب رشته بایستی آن را سپری نمایند. در صورتی که شما نیز جزو آن دسته از متقاضیانی هستید که در کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد پزشکی عبارت "مجاز به انتخاب رشته" را مشاهده نموده اید، بایستی با نحوه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت آشنا شوید.

داوطلبینی که با نحوه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت آشنا نباشند، احتمال بروز اشتباه در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت آن ها، بسیار زیاد می باشد.
نحوه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401
بسیاری از داوطلبان تجربه اولین بار شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت را دارند و از مراحل انتخاب رشته آگاهی چندانی ندارند. در سال های متوالی شاهد بوده ایم که عدم اطلاع دقیق از نحوه انتخاب رشته و ثبت کد رشته محل ها، موجب بروز اشتباهات غیرقابل جبرانی گردیده است.

از همین رو علاقمندان می توانند تمام فرآیند انتخاب رشته خود را به کارشناسان مشاوران برتر واگذار نمایند و یا مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد پزشکی دریافت نمایند. برای مشاوره تلفنی با بهترین مشاوران انتخاب رشته آزمون ارشد وزارت بهداشت لازم است بر روی دکمه "رزرو مشاوره" بفشارید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

 

 

 

منبع: مراحل انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد پزشکی


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۰۱:۳۳ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)