مشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی .

مشاوره تحصیلی

اصول برنامه ریزی آزمون دکتری

اگر جزو داوطلبانی هستید که اشتغال به تحصیل در مقطع دکتری برایتان ارزشمند است و علاوه بر دغدغه های زندگی و محل کار خود می خواهید تحصیل در این مقطع را نیز تجربه کنید، بایستی یک برنامه منظم و منسجم داشته باشید تا بتوانید بهترین استفاده از زمان خود را ببرید.

از جمله مشکلات داوطلبان آزمون نامبرده این است که منابع آزمون را نمی دانند و عدم شناخت دقیق منابع برای آن ها مشکلاتی همانند چند منبعی درس خواندن را به همراه دارد. برای حل این مسئله می توانید با کارشناسان مشاوران برتر مشورت نمایید و بهترین منابع رشته تحصیلی خود را بشناسید. برای این منظور کافی است بر روی لینک رزرو مشاوره تلفنی تحصیلی کلیک نمایید و منتظر تماس کارشناسان بمانید.

همانطور که می دانید برای شرکت در کنکور دکتری لازم است به دروس تخصصی (سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد) و زبان خارجی مسلط باشید. همچنین سطح مهارت استعداد تحصیلی (سوالات تحلیلی، کمی و منطقی برای رشته های غیر مهندسی و سوالات تجسمی برای رشته های مهندسی)، خود را تقویت کنید و این به معنی حجم بالای کتب هایی است که نیاز به مطالعه دارند و برای ایجاد هماهنگی بین زمان باقیمانده تا آزمون و تسلط به منابع، نیاز به یک برنامه ریزی حرفه ای خواهید داشت و البته از موضوع تعهد به برنامه نیز نباید غافل شد. 

 

 

منبع: برنامه ریزی آزمون دکتری


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۰۷:۰۹:۵۱ توسط:moshaveranebartar موضوع: نظرات (0)